Arhur und die Minimoys(Arthur a Minimojové)

8. května 2007 v 20:10 | Evča Tokiačka
Z leva:Bill Nena a toho posledního nevím
Z Billa je filmová hvězda
Nééééé,ječí Bill zoufale a zkroušeným hláskem ze sebe vymáčkne:Budu se moc snažit!Co se to děje?Má zpěvák Tokio Hotel nějaké trable?
Samozřejmně ne!!Rozluštění záhady:
Bill je právě ve Studiu Hamburg,kde synchronizuje animovaný film:Arthur a Minimojové.
Já mluvím Arthura-hlavní roli,raduje se Bill.Arthura Minimojové je nejnovější fantasy film slavného francouzkého režiséra Luca Bessona.Arthur je dvanáctiletý kluk,který se vydá hledat poklad.
Kouzlo způsobí,že se zcvrkne na dva milimetry a ocitne se v jiném světě.Legrační je,že animovaná postavička se Billovi opravdu podobá!Až na vlasy.Ty má Arthur úplně blonďaté.Jak se Bill vůbec dostal k filmu?Dostal jsem už víc takových nabídek.Doteď jsem,ael všechno odmítal,protože nerad slyším svůj hlas.Ale teď jsem viděl ty animovaný postavičky a přišli mi geniální,úplně nový,vypráví Bill,který předtím netušil,jaká to je dřina,synchronizovat film.Pět dní v týdnu je Bill ve studiu,aby Arthurovi porpůjčil svůj hlas.Včera večer jsem si už začal šlapat na jazyk,směje se rocker(Bill).
Film je rozdělený na tisíce záběrů,které sestávají pouze z jedné věty,jednohovýkřiku nebo jen několika dechů.KAždý z těchto záběrů se opakuje tak dlouho,dokud není režisér spokojený. Musím dávat pozor na věci,který mi jsou jinak úplně fuk říká Bill.Je totiž spousta slov,které se člověk nenaučí správně artikulovat(vyjadřovat se).Ve studiu je pak slyšet i sebemenší chybička.Dodat postavě ty správné emoce taky není zrovna jednoduché.Jsem fakt rád,že Arthur nebrečí.To by bylo hodně těžký.Nikdy nevidíš celej film,jen útržky.Takže je docela těžký se vcítit do dané situace a rychle střídat pocity. Se smíchem jsem problémy neměl,tým mě vždycky něčím dostal.Sám od sebe bych to asi neuměl,na povel se začít smát,usmívá se Bilínek.Nechybý mu brácha Tom? Je to vlastně poprvé,co pracuje na velkém porjektu bez jeho podpory.Je to nezvyk,to je fakt,taky to ,že tu nejsou ostatní kluci.
JInak jsme totiž pořád spolu.Co ale Billa těší,je,že součástí toho projektu je taky jeho oblíbená zpěvačka Nena(46).Ona synchronizuje holčočí postavu. To je fakt cool(módní,super) září Bilínek.:-D
Nenu mám fakt hodně rád!Ale teď už je čas vrátit se k práci.Je to poslední den por štáb a zpěváka Tokio Hotel.Dnes musí být vše hotovo.Na závěr nám Bill prozradil:Líbí se mi Arthurovi blonďatý vlasy.Aha!Nechystá tedy Bill další změnu image? Možná směje se zpěvák.Třeba se jednou probudím s chutí změnit barvu vlasů.Moje hodnocení na konec:Já si myslím,že Bilíčěk jen tak zažertoval s těma vlasama.Myslím,že by mu Blond neslušel,ale kdo ví:-D!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!A vidéiko:::
Vladanna jmenuje se to RTL-Exlusive-Arthur_und_Minimois

 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama