TOM:CHCI SEX V AUTĚ

29. prosince 2007 v 10:32 | Evča Tokiačka

Tom: "Chci sex v tomto autě!"

DE BRavoDE Bravo
Jakmile má Tom mastné auto, dělá taky už silné ohlášení Je to cool týpek z Tokio Hotel. Teď Tom (18) ještě dostal vhodné auto: Neboť fima Cadillac mu udělala na požádání za šest měsíců 409 PS silný Escalade 6,2 V8 Sport Luxury! Pro Toma právě ke správné době: Neboť kytarista úspěšně udělala řidičské zkoušky.

BRAVO: Blahopřejeme k řidičáku. Jak rychle jsi ho udělal?

Tom: Navštěvoval jsem dvoutýdenní kurs. Vlastně by mě stačili dva dny - ale předpisy požadují, že se dělá autoškola nejméně dva týdny.

BRAVO: Udělal jsi zkoušky na poprvé?

Tom: Ano, bez problému. Přitom jsem se teorii skutečně moc neučil. Dostane se padesát dotazníků, ty by se měli třikrát probrat, aby se všemu dobře rozumělo. Zaměstnalo mě to na dvě noci.

BRAVO: Ale udělal jsi to…

Tom: Ano, měl jsem šest chyb, povolených je deset…

BRAVO: Při praktické zkoušce jsou lidi většinou hodně nervózní. Ty taky?

Tom: Ano totálně. Bill a já jsem se toho strašně báli už ve škole. Pak to přišlo zas. Ale bylo to v klidu.

BRAVO: Byl zkoušející na tebe přísný, protože jsi hvězda?

Tom: Měl jsem hodně strach, mohl to být otec nějaké holky, které jsou už mohl mít někdy v posteli. Ale naštěstí to bylo totálně lehké - dokonce mě uklidňoval. Takže to bylo uvolněné.

BRAVO: Jaký to byl pocit, když jsi měl řidičák v ruce?

Tom: Původně jsem ho chtěl mít už na moje 18.narozeniny. Z časových důvodů to bohužel neklaplo. Proto jsem byl teď tak natěšený … (směje se)

BRAVO: A oslavil jsi to?

Tom: Ještě ne. Je to tak, že jsem z oslav už unavený. Ale v roce 2008 to každopádně oslavím.

BRAVO: Je teď Bill závistivý, protože nemá žádný řidičák?

Tom: Rád by ho už také měl. Ale Bill mě toho prostě příliš hodně ve studiu. Proto jako jediný v kapele nemá řidičák. Georg ho už má ale dlouho. A s Gustavem jsem si dělal autoškolu společně. On ho ostatně udělat také napoprvé.

BRAVO: Jezdíš teď také s Billem?

Tom: Jasně. Taky Georg se mnou už jel. A u toho museli uznat: Mám jízdu prostě v krvi. Takového bezpečného řidiče ještě nikdy předtím nezažili…

BRAVO: Auto má určitě nějaké husté repráky ne?

Tom: Jistě! Právě v nich celou dobu poslouchám "Apologize" od Timbalanda. Je to bombastický song - a taky hodně cool, že jsem na vrcholu hitparád.

BRAVO: Měl jsi v tomto mega autě už nějakou dámskou návštěvu?

Tom: Ještě ne. Momentálně nemám prostě žádný čas. Ale vždycky se říká, že by se měl nejméně jednou zažít sex ve svém vlastním autě. Proto jsem chtěl mít bezpodmínečně také velké auto. Neboť můj záměr v roce 2008 je: Sex v této káře (směje se)!

ZDROJ:WWW.TOKIOHOTEL-CZECH.NET
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama