Únor 2009

DE Bravo 03/2006

28. února 2009 v 17:51 | Eve |  Články


Pravda o holkách a groupies!


Kluci z Tokio Hotel mohou mít téměř každou! Ale chtějí je také? BRAVO mluví s Tomem, Billem, Gustavem a Georgem o křičících fanoušcích, sexu s groupies a divokých nocích…

Stalo se to před několika týdny. Tom přistižen u činu. Bylo to na párty, visel na krku jedné blondýnky, měl ruce na jejím zadku. Ale také ostatní kluci z Tokio Hotel neřádí jenom na podiu. Žádné obavy u nabídek: Miliony dívek by daly všechno za jednu noc s Billem, Tomem, Gustavem nebo Georgem. BRAVO se kluků zeptalo, jak divoké to ve skutečnosti je…

BRAVO: Kluci, teď ruku na srdce! Opravdu se taháte s groupies?
Tom: Ano, dá se to tak říct. Už se vícekrát stalo. Hodí se k tomu přísloví: "V každém městě se potřebuje nějaký přístav." Ale taky jsme ještě mladí.
Georg: Bill a Gustav jsou spíše takoví: "Nechte nás hrát večer na pokoji Monopoly." Tom a já hrajeme potom spíše jiné věci! (šklebí se)
Tom: Bill vždycky říká, že věří na pravou lásku. Ale já jsem toho názoru, že se pravá lásku musí hledat - jinak se nenajde. A já jsem pilný, co se týče této věci!

BRAVO: Jakpak?
Tom: Když vidíme sladké fanynky, necháme si číslo. Později jim zavoláme. Potom jim řekneme číslo hotelového pokoje. Potom přijdou nahoru a můžeme se s nimi v klidu pobavit… (šklebí se).
Bill: A když zase přijedete do toho města, zavoláte jim znova. Fakt úžasné!
Tom: Poslouchej. My jsme takoví!

HQ fotky ke stažení #4

28. února 2009 v 17:49 | Eve |  Fotečky band
Kids Choice Awards - 1.12.2007 (72 fotek)

HyperLink HyperLink

MTV Designerama 2006 (43 fotek)

HyperLink HyperLink

TV Total Stock Car Challenge - 10.7.2006 (11 fotek)

HyperLink HyperLink

Prázky a blog

27. února 2009 v 20:17 | Eve |  Novinky
Ahoj:)Asi eště nevíte.zítra jedu na turnaj do orlové takže tady asi tak do 20:00-22:00 nebudu.Ale večer všecko doženu :-*Ale pak v neděli v 11 odjíždím s kámmoškou na hory.NA celý prázky...takže tady nic novýho asi přibývat nebude...pokud by někdo chtěl někdo kdo je mi známej:)dávat sem lánky písněte do komentůů:)Jinak se teda předem omlouvám za neaktivitu.....:-*Eve

Fansupport Extreme

27. února 2009 v 17:16 | Eve |  Články

Even though TH has been neglecting Austria, two girls are sticking to them. And that by producing their own fanzine. Awesome...

What would a band be without their fans? Just a couple of dudes that are wasting their time with music! Most fans are supporting their favorite band by buying their CDs or tickets to their concerts. Some fans are getting creative and craft posters with slogans like "i want your baby" or "marry me". And then there's two girls from vienna: Leo, 23, and Lis, 25, are producing their own magazine "Monsun".

STALKING. Leo and Lis are following their favorite band all through europe. "Besides Vienna and a couple of gigs in Germany, we've been to London, Amsterdam, Paris, Rome and Geneve. Germany was the best, probably because the hype's the biggest there, but no matter where we go, the fans are singing along with the band everywhere, even in Italy" the two of them say. During the last tour, they've had the idea to make their own fanzine.

THE MAGAZINE. XPress was the first austrian magazine to hold Monsun in the hands. And we say: totally awesome. The texts are funny and there's plenty of self-made pictures in it. An absolute must-have for all Tokio Hotel fans. Read all about how the magazine was made, the workload behind it and how you can get your hands on it right here.

2ND JOB. Leo and Lis have made a lot of friendships, also of the international kind, during their Tokio Hotel time. That's how they also get articles and pictures on a regular basis and that's the stuff being published in Monsun - literally by fans for fans. The content consists of lots of backstage reports and infos on the band on tour. The text is something the fans gotta get used to - the Tokio boys usually get mocked a bit and their life is being commented in a rather sarcastic way. But also non-german speaking fans can read it - the texts are not only written in german but there's also an english 1:1 translation in the magazine. Only shortcoming: due to printing-costs, the printed issues of the magazine are only available for press and the record company so far. But Monsun can be downloaded for free on the homepage www.monsunmagazin.com. It's definitely worth reading!

V Madridu (2007)

27. února 2009 v 17:13 | Eve |  Fotečky band
bigger ->

TH zdraví musica.com

27. února 2009 v 17:09 | Eve |  Videa

Mozaika Tokio Hotel

27. února 2009 v 13:32 | Eve |  Akce Fans
Někde tam sem já :D ale už sem zapoměla s jakou fotkou :-D
Grand Tokio Hotel Mosaic 1

> Grand Tokio Hotel Mosaic 1 (made of horizontal fan-pics)Grand Tokio Hotel Mosaic 2

> Grand Tokio Hotel Mosaic 2 (made of vertical fan-pics)

Cena pro mládež za vzdělání na internetu jde k TH-dvojčatům

27. února 2009 v 11:31 | Eve |  ČlánkyHamburg - Sláva vítězům tohoto ročníku Studienpreis DistancE-Learning 2009: Tom a Bill Kaulitzovi se stali vedle sedmi dalších, absolventy internetového studia.

Studijní cena DistancE-Learning byla tento rok již 24krát propůjčena internetovým absolventkám a absolventům - lidem, kteří kvůli soukromému úspěchu zvolili internetové vyučování, které je především o flexibilní metodě učení. Nezávislá porota vybrala vítěze tohoto ocenění.

Teď padlo rozhodnutí - všech devět výherkyň a výherců bude brzo představeno na veřejnosti. Přesto už dva z nich jsou před udílením slavní: Dvojčata Bill a Tom Kaulitzovi (oba 19) z Tokio Hotel byli vyznamenáni cenou za studium na internetu, kteří se vedle jejich kariéry připravovali na ukončení školy na webu individuální školy.

Ceny DistancE-Learning 2009 budou předány státním tajemníkem Andreasem Stormem 27.dubna 2009 v ministersvu pro vzdělání a výzkum (BMBF) v Berlíně - bohužel bez obou bratrů Kaulitzových, kteří jsou v té době na promo turné nového alba Tokio Hotel.

Fotka: Tom a Bill Kaulitzovi slaví ukončení školy s oběma ředitelkami webu individuální školy, Sarah Lichtenberger (vlevo) a Jennifer Krautscheid (vpravo)


Studienpreis DistancE-Learning 2009

26. února 2009 v 20:04 | Eve |  Fotečky twins
Co to má Bill za ty hodiny?
bigger ->
NME Award: Tokio Hotel mají štěstí

26. února 2009 v 14:04 | Eve |  Články
NME Award:

Londýn - Tokio Hotel se dostali do negativního ocenění. Kluci byli na NME Award nominováni v kategorii "Nejhorší kapela". Tuhle "cenu" si ale smějí vzít domů Jonas Brothers. "Nejlepší kapelou" se stali Oasis. Přítel drog Pete Doherty získal ocenění v kategorii "Nejlepší britský sólo umělec". "Nejlepší live kapelou" večera se stali Muse. Vystupovali konec konců "Blur" a Pete Doherty. "The Cure" vyhráli "Godlike Genius Award".

NME Award bylo propůjčeno britskému hudebnímu magazínu "New Musical Express"


Black! 11/2009

26. února 2009 v 14:02 | Eve |  časopisy


All Stars 5/2009

26. února 2009 v 14:01 | Eve |  časopisy


DE Bravo 10/2009

25. února 2009 v 16:26 | Eve |  časopisy

Now they give again full throttle

25. února 2009 v 16:25 | Eve |  Články
Translation & scans - zSugAz @ THUSNew album, new sport-carts!
2009 should be the year for Tokio Hotel. BRAVO knows their plans...


It has become very quietly about Tokio Hotel. Barely performances in the last few months, no new songs, no TV shows! Bill, Tom, Gustav and Georg have themselves completely withdrawn. But behind the scenes, the four guys prepare together with their producer-team, the big blow - because 2009 will be their year! Und because of this, they give full throttle. The new album of our super-band is almost ready: "At the moment, we hope the work on the album will be finished within the next six weeks," said TH-Producer David Jost in the BRAVO interview. "But the reales won't be before the late spring."
By the way, this time, Tokio Hotel want to conquer the whole world at the same time: the CD should appear to the world simultaneously. For us of course in German. In the U.S. and anywhere, where you do not understand our language, in English.
The guys recorded this time on an very special way: "As a complement to our recording studio in Hamburg, we have just build a second one in Los Angeles," says Jost. Well, normally there should be only the endmixes produced. But Bill and Tom had not yet enough. "Last week, they've wrote two new songs," says David Jost. The two have in their new apartment in Berlin their own home studio. "There they have by their own recorded demo versions of the songs."
After all the travel stress for the past three years, Bill and Tom weren't up for no longer on a long flight to Los Angeles (takes about nine hours). "They are happy about every day, they are at home in Germany," says Jost. Therefore, the modern technique have to pay for it: "We've revised together those two songs in an three our conference session," said David Jost to BRAVO. "The next day, Bill was then in our studio in Hamburg in front of the microphone, and we've recorded him from Los Angeles via ISDN." Approximately 20 new songs are already finished - but only twelve will be on the CD.
But also privately, the TH-boys accelerate. Because silent and secretly, Bill and Tom purchased two real hot cars: Tom a gray Audi R8 (approximately 114,000 euros). A stylish sports car, which can drive about 301 km/h. Bill is satisfied with his first car with a comfortable 250 km/h - so fast drives his snow-white Audi Q7 (about 70,000 euros). The TH-Hotel-Twins doesn't pay the full price: "Celebrities get at Audi a VIP bonus - they pay only about 70 percent of the price," says an insider. These two mega-cars belong now to the TH-boys for two years.
Well, now it can start - in an exciting year!

Tokio Hotel – teď znova na plný plyn

24. února 2009 v 21:45 | Eve |  Články
Kolem Tokio Hotel je docela pěkný poklid. Sotva nějaké vystoupení v posledních měsících, žádné TH-shows! Bill (19), Tom (19), Gustav (20) a Georg (21) se kompletně stáhli. Ale v zákulisí připravují tito čtyři kluci s jejich producentským týmem velký úder, protože rok 2009 by se měl stát jejich rokem! A proto teď jedou na plný plyn. Nové album naší super kapely je téměř hotové. ,,Momentálně doufáme, že by se práce na novém album mohla ukončit během nadcházejících 6 týdnů," prozradil producent TH, David Jost v rozhovoru pro BRAVO. "Ale vydání nebude pravděpodobně dřív než koncem jara." Teď chtějí Tokio Hotel dobýt celý svět najednou: CD by mělo vyjít zároveň celosvětově. U nás samozřejmě v němčině. V USA a všude jinde, kde naší řečí nerozumí, tak anglicky. Tentokrát kluci nahrávky dělají zvláštní způsobem: ,,Jako doplněk našeho hamburského nahrávacího studia jsme právě vybudovali druhé v Los Angeles," prozrazuje David Jost. Tam by vlastně měly vzniknout konečné mixy songů. Ale Bill a Tom nemají ještě dost. ,,Minulý měsíc napsali dva nové songy," řekl David Jost. Oba mají také ve svém novém berlínském bytě ještě vlastní domácí studio. "Tam nahrávají pro vlastní režií dema songů." Po všech cestovních stresech v minulých třech letech nemají totiž Bill a Tom žádnou náladu na dlouhý let do Los Angeles (trvá přibližně devět hodin). "Jsou rádi za každý den, který mohou strávit doma v Německu," říká Jost. Díky tomu musí teď využít moderní techniku. "Z dálky jsme oba songy ve tříhodinové video-konverzaci společně přepracovali," prozradil David Jost BRAVU. "Další den byl potom Bill v hamburském nahrávacím studiu před mikrofonem a nahrávali jsme ho přes ISDN do Los Angeles. "Nějak 20 nových písniček je už hotových - ale jenom dvanáct by mělo být na CD. Také v soukromí jedou TH-kluci na plný plyn. Neboť v poklidu a tajně si koupili Bill a Tom dvě opravdu hustá auta: Tom šedé Audi R8 (přibližně 114.000 €). Módní sportovní vůz, který může jet až 301 km/h. Bill se spokojil u svého prvního auta s pohodlnými 250 km/h, tak rychle jezdí jeho sněhobílé Audi Q7 (kolem 70.000 €). TH-dvojčata vůbec neplatila celou částku. "Slavní dostávají u Audi VIP Bonus - platí jenom kolem 70% ceny", takže zasvěcená osoba. Za dva roky by měli tyto auta TH klukům patřit. No ano, bude to vzrušující rok!

Source: DE Bravo #10

Tokio Hotel a jejich výroky

24. února 2009 v 20:35 | Eve |  Rozhovory,Interview


Bla, bla, bla! Mluví, mluví a mluví... a my samozřejmě věnujeme nejvíc pozornosti tomu, co říkají!

Tom
"Nejlepší dárek, který jsme obdrželi, byla hvězda se jménem Tokio Hotel!"

Gustav
"Mám rád surfování po netu a čtení lží, které lidi o nás píší!"

Bill
"Přiznávám, že spotřebuju skoro jeden sprej na vlasy za den!"

Georg
"Kdybych tady nebyl já, Tom by si neužil vůbec žádnou zábavu. Inspiruju ho!" (směje se)

Bill
"Věřím, že se můj brácha se jako první ožení a bude mít aspoň 4 děti!"

Gustav
"Osoba, kterou v kapele většinou obdivuju, je Bill. Je to bojovník!"

Bill
"Když chci někoho přilákat, udělám špagety s úžasnou omáčkou!"

Georg
"Nerad se usmívám do kamery. Jen když mě někdo lechtá!"

Tom
"Georg je jediný, kdo dostává nejméně lásky. Chudák!"

Tom
"Nevím, kde se můj brácha inspiruje způsobem oblékání...možná na smetišti!"

Bill
"Když se zamiluju, ta osoba musí pochopit, že hudba je moje první velká láska!"

Tom
"Když hraju na kytaru, nemůžu zůstat ani vteřinu zticha!"

Bill s fanynkama

24. února 2009 v 17:15 | Eve |  Fotečky Billa

TH se fotí s fanoušky

24. února 2009 v 14:48 | Eve |  Videa

BZ Kulturpreis Awards 2007 - Billův proslov

24. února 2009 v 14:47 | Eve |  Videa
Je tak hrozně moc šukézní:-*,,Často nám lidé říkají 'už jste získali hodně ocenění, takže pravděpobně ani nevíte, co za ocenění jste získali'. Ale já musím říct: Není to tak. Všechen čas a energii jsme vložili do kapely. Kapela je právě teď náš život - všecho, co děláme je pro Tokio Hotel. A tak jsme velmi rádi, že jsme dostali tuhle cenu za naši práci, za náš úspěch v minulém roce. Jsme velmi hrdí a vděční a přejeme vám skvělý večer! Děkujeme vám!"